Home PATRONATY REDEFINING CITIES IN VIEW OF CLIMATIC CHANGES
REDEFINING CITIES IN VIEW OF CLIMATIC CHANGES
0

REDEFINING CITIES IN VIEW OF CLIMATIC CHANGES

0
0
Zapraszamy do udziału w międzynarodowej interdyscyplinarnej konferencji  “Redefining Cities in View of Climatic Changes”  w organizowanej na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej w dniach 20-21 listopad 2019.

Celem konferencji jest prezentacja   wyników badań, technologii i projektów powiązanych ze sobą problematyką dotyczącą zmian struktury funkcjonalno-przestrzennej oraz wyposażenia miasta   w związku ze zmianami klimatycznymi i ich konsekwencjami.    Interdyscyplinarne i międzynarodowe grono prelegentów umożliwi prezentację badań i wymianę doświadczeń dla projektowania i wdrażania rekomendowanych rozwiązań w    inwestycjach miejskich. Konferencja została objęta patronatem instytucji i stowarzyszeń mających wpływ na kształtowanie współczesnych miast.
Rejestracja udziału jako uczestnik- słuchacz jest otwarta do  30 października 2019. Uwaga jest limit miejsc. Opłata 200 zł   za udział w 2 dniach konferencji.
Informacje i karty zgłoszeń znajdują się na stronie Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej:   https://www.arch.pw.edu.pl/Nauka/Konferencje/Redefining-Cities-in-View-of-Climate-Changes
open