Home LATO JAKOŚCI LATO JAKOŚCI 2018 – SERWIS!
LATO JAKOŚCI 2018 – SERWIS!
0

LATO JAKOŚCI 2018 – SERWIS!

0
0

Miesięcznik „Builder”, wiodący tytuł B2B i lider prasy opiniotwórczej dla branży budowlanej,  od 2008 roku prowadzi jedyną w swoim rodzaju i wyjątkową kampanię, której celem jest promocja tych, którzy stawiają na jakość i poważnie traktują jej rolę w całym procesie inwestycyjnym.

Przez 10 lat trwania kampanii LATO JAKOŚCI wzięło w niej udział ok. 200 wiodących marek i firm – producentów, dystrybutorów, dostawców usług, technologii, wykonawców, deweloperów… Rozmaite firmy, niekiedy konkurujące ze sobą, niemniej wszystkie ze wspólnym mianownikiem – JAKOŚĆ NA 1 MIEJSCU!

Cel kampanii od lat pozostaje ten sam – PROMOCJA JAKOŚCI oraz FIRM, które są jej wierne i dzięki niej budują mocną, wiarygodną markę.

„Builder”, jako platforma mediowa docierająca do wszystkich uczestników procesu inwestycyjnego, to idealne miejsce na podejmowanie jakże istotnego problemu jakości w branży.

W 11 edycji stawiamy na SERWIS! Nie jest tajemnicą, że nawet najwyższa jakość potrzebuje niezawodnego serwisu! Stąd przedstawiciele firm biorących udział w kampanii, LIDERZY JAKOŚCI, w FORUM JAKOŚCI 2018 opowiadają, jak u nich wygląda serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Tradycyjnie, prezentujemy też WIZYTÓWKI JAKOŚCI 2018 – symbole najwyższej jakości firmy.

Wszystkich, którzy stawiają na JAKOŚĆ i SERWIS – zarówno tych, którzy brali udział w poprzednich edycjach kampanii, jak też ‘debiutantów’ – gorąco zachęcam do udziału w tegorocznej, 11 już edycji kampanii LATO JAKOŚCI 2018! Warto skorzystać z gwarancji promocji pod znakiem silnej marki, jakości i serwisu przez 3 najbliższe m-ce, aż do września!

Dominik Suwiński
Dyrektor Marketingu i Sprzedaży

STAWIASZ NA JAKOŚĆ i SERWIS? WEŹ UDZIAŁ W 11 EDYCJI LATA JAKOŚCI!
(Szczegóły oferty – kontakt z Działem Reklamy)

LATO JAKOŚCI – poprzednie edycje kampanii:

LATO JAKOŚCI 2017 (sierpień)

LATO JAKOŚCI 2017 (lipiec)

LATO JAKOŚCI 2016 – IX EDYCJA

LATO JAKOŚCI 2015 – VIII EDYCJA

LATO JAKOŚCI 2014 – VII EDYCJA

open