Home Builder Awards JACEK CZYŻEWICZ – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2017
JACEK CZYŻEWICZ – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2017
0

JACEK CZYŻEWICZ – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2017

0
0

Ponad 30-letnie doświadczenie w zarządzaniu przedsiębiorstwami, budowaniu zespołów i rozwijaniu ich kompetencji oraz niezwykła intuicja biznesowa – te słowa najtrafniej opisują zawodowy dorobek Jacka Czyżewicza – efektywnego lidera, wizjonera i stratega.

Od 2012 roku jest prezesem zarządu Baumit Sp. z o.o. Spółka pod jego przewodnictwem odnosi liczne sukcesy, czego potwierdzeniem są zarówno prestiżowe nagrody, jak i osiągane wyniki finansowe.

Rok 2017 firma zakończyła realizując założone plany sprzedażowe, zanotowała także progres w stosunku do roku poprzedniego. Hołdując misji założyciela, postawiła również kolejne kroki w stronę tego, by ludziom żyło się pięknie, energooszczędnie i zdrowo, a wykonawcom pracowało łatwo i szybko.

W jedynym takim w Europie parku badawczym Baumit Viva eksperci badali zależności między materiałami budowlanymi a klimatem w pomieszczeniu, czyli temperaturą, wilgotnością czy emisją lotnych związków organicznych i ich wpływem na organizm ludzki.

Równolegle na ścieżkę sukcesu weszły jedyne dotąd na rynku szybkowiążące tynki maszynowe Baumit MPI 30 Speed i Baumit MPI 30 L Speed, zyskując uznanie coraz większej rzeszy wykonawców. Byliśmy też świadkami efektownych debiutów. Producent wprowadził do oferty m.in. wysoko wydajny system ocieplenia Baumit StarSystem Resolution i nową farbę fasadową Premium – Baumit PuraColor.

Na uznanie zasługuje także wpisane w DNA firmy zaangażowanie prospołeczne – Baumit od lat udowadnia, że prowadzenie biznesu to nie tylko pomnażanie zysków, lecz także społeczna odpowiedzialność za otoczenie, w którym funkcjonuje, czemu w 2017 r. dał wyraz m.in. inicjując kolejną edycją akcji ColorLove Przedszkole.

open